Ніяке сучасна споруда не обходиться без бетонних конструкцій. Бетоном заливається фундамент, стіни, стелі.

Однак бетонні підстави потребують подальшого покритті, тому фахівці рекомендують купити фарбу для бетону, емаль або лакофарбовими кошти.
Фарбування бетонних поверхонь допомагає вирішити відразу кілька завдань, а також захистити споруду. Крім того, завдяки додатковій обробці підвищується рівень комфорту перебування в приміщенні, спостерігається поліпшення експлуатаційних і зовнішніх характеристик споруди. Покриття лаком зовні, забезпечується підвищений рівень опірності конструкції до ультрафіолету, вологості і різких перепадів температури.
технологія
Технологія фарбування полягає в декількох етапах. Спочатку необхідно підготувати бетонні підлоги до фарбування: очистити, погрунтувати і обробити підставу спеціальним засобами. Далі слід заповнити тріщини, вирівняти підставу, зробити фінішну очистку і знепилювання. Також на підлогу рекомендується настелити брезент, щоб контролювати якість установки.
Після проведення перерахованих вище процедур, можна приступати до фарбування підлоги. Для покриття підлоги важливо стежити за рівнем вологості: для оштукатуреного підстави 8% вологості, а для звичайного - 4%.
Перш ніж приступати до фарбування слід підготувати фарбу: ретельно перемішати консистенцію за допомогою будівельного міксера, довести розчин до необхідної в'язкості і вилити фарбу в спеціальний лоток.
Фарбування підлоги здійснюється за допомогою кистей і валиків. На фарбувальні інструмент набирається невелика кількість фарби і акуратними рухами наноситься на бетонну основу.
Спочатку забарвлення починається дрібної пензлем, або валиком, щоб обробити всі стики. Далі фарбою обробляється основна ділянка. При цьому, важливо рухатися від вікна в сторону виходу. Наступний шар фарби наноситься перпендикулярно першому, а останній шар - в сторону світла.
Готове покриття для підлоги повинно мати міцне зчеплення з бетонною основою: не повинно бути ні тріщин, ні відслонень. Забарвлення і фактура повинні лежати рівним шарів. Також не повинно бути помітно смуг, напливів або патьоків.
переваги
Покрите фарбою підлогове покриття має безліч переваг:
Підвищується рівень стійкості до навантажень.
Підлогове покриття захищене від рідини і хімічних розчинів.
Покриття відрізняється тривалим терміном служби.
Не потребує особливих процесів по догляду.
Простота в нанесенні покриття, тому не доведеться витрачати кошти на фахівців.
Покриті лаком або фарбою підлоги - практичне і красиве покриття.
Вченими зазначено, що саме пофарбовані підлоги підвищують продуктивність праці на виробничих підприємствах.