З картинки, ні, не «в твоєму букварі», а просто красивої картинки в глянцевому журналі про ремонт і дизайні. Ви дивіться на неї, озирається навколо і раптом виразно розумієте, що все, так жити більше не можна, ви виросли зі своєї обстановки, і потрібно терміново щось змінювати. І ось вже на горизонті замаячив РЕМОНТ. Як пережити його з мінімальними матеріальними та емоційними втратами? Спочатку необхідно визначитися, який ремонт вам необхідний: косметичний, капітальний або можна обійтися новими диванними подушками і шторами в веселенький квіточка? Якщо ваша відповідь «капітальний», то наступний план для вас.

Вирішіть, що саме ви хочете бачити в кінцевому результаті (самі або за допомогою дизайнера).
Виберіть тих, хто втілить ваші задумки в життя.
І починаємо. Поетапно.
1 ЕТАП. ПІДГОТОВКА. Позбавляємося від всього, що може нам перешкодити, і чому немає місця в оновленому житлі. Знімаємо старі шпалери, штукатурку, побілку, демонтуємо дверні блоки підлогове покриття.
2 ЕТАП. ЗАМІНА склопакетів. Після установки нових вікон і підвіконня обов'язково закрийте їх плівкою, щоб не вимазати і не подряпати в ході ремонту.
3 ЕТАП. Штукатурні РОБОТИ проводимо в такій послідовності: розмітка для маячкових профілів, грунтовка стін, установка маячкових профілю, оштукатурювання стін, укосів. Гіпсокартонні стіни обштукатурюванню не підлягають. Роботи по штукатурці стелі, встановлення та монтажу натяжних і підвісних конструкцій слід проводити, тільки закінчивши розводку на стелі вентиляції, електрокабелів, інших комунікацій.
4 ЕТАП. Розводка комунікацій І САНТЕХНІЧНІ РОБОТИ. Установка радіаторів опалення (або заміна), прокладка і розводка електрокабелів, слаботочного дроти (сюди відносяться кабелі заземлення, інтернет, телефон, ТВ, сигналізація). Обов'язково намалюйте схему електропроводки, вона необхідна, щоб в подальшому, коли будете забивати цвяхи або свердлити отвори випадково не пошкодити кабель.
5 ЕТАП. ПІДГОТОВКА СТАТІ. Монтаж теплої підлоги (там, де він передбачений), стяжка, вирівнювання.
6 ЕТАП. ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ. Починаємо з установки дверей, потім стелю, стіни, декоративне покриття для підлоги. Потім встановлюємо плінтуса, розетки, лиштви, декоративні елементи, сантехніку, змішувачі, різні аксесуари.
7 ЕТАП. Насолоджуватися новим життєвий простір