Основна причина руйнування тротуарної плитки - це численні цикли змінного заморожування і відтавання плитки в холодну пору року. Застосування силіконових гідрофобізаторів ТМ Unisil "Aquaproof" для обробки тротуарної плитки - значно збільшує термін її служби.
Обробка тротуарної плитки силіконовими гідрофобізатори ТМ Unisil "Aquaproof" дозволяє запобігти всмоктування води, що значно збільшує морозостійкість, виключає появу грибка, цвілі, поява висолів, а також покращує брудозахисні властивості.
Незважаючи на те? що всі виробники в один голос заявляють, що їх плитка найкраща, морозостійкість її зашкалює за 200 циклів і за 10 років їй нічого не буде. Насправді поверхневий шар плитки починає руйнуватися, як правило, вже через 2 - 3 роки. Відбувається це найчастіше так: сніг лежить на поверхні при температурі мінус 3 - 5 градусів. Сонце пригріває, сніг тане, вода просочує поверхню плитки, сонце ховається і вода замерзає. Таке може відбуватися по кілька разів на день.

Врятувати від руйнування допоможе поверхнева гідрофобізація. Причому, застосовувати краще силіконові гідрофобізатори на органічному розчиннику. Саме вони створюють водовідштовхувальний шар глибиною 3 - 4 мм. Поки цей шар зітреться, пройде набагато більший проміжок часу, ніж 2 - 3 роки. Таким чином, незначні витрати по обробці поверхневого шару силіконовим гидрофобизатором позбавлять від необхідності заміни покриття.

Також застосування силіконових гідрофобізаторів ТМ Unisil "Aquaproof" значно зменшує зчеплення льоду з плиткою, що дозволяє швидко очистити оброблені тротуари від снігу та наморозили.