'ONE' - другий тренд у нашій колекції NCS Color Trends 2022+, яка включає всі кольори, які позначать наше найближче майбутнє. Його назва описує почуття єднання з природою. Пандемія змусила нас спілкуватися поза домом, і, таким чином, ми виявили важливість і позитивний вплив навколишнього середовища на нас, настільки, що можна сказати, що воно зберігало нас здоровими, фізично та психічно, під час цієї кризи. "Один" - це кольорова тенденція NCS.

NCS Кольоровий колір 2022 One IdeColor
Симбіоз з природою, "Один"


ОДИН - Назад до сільської місцевості
Вперше багато з нас шукали комфорту, перебуваючи на вулиці та проводячи час у контакті з природою. Ми побачили і зрозуміли, що природа - це жива істота, і ми відчуваємо тісну єдність з нею, ми єдині. Ми одні'.


Після цього минулого року нам потрібна рельєфність і гармонія, а тому кольори в цій палітрі нейтральні, розслаблюючі та відображають потребу проводити час на свіжому повітрі, у спілкуванні з навколишнім середовищем. Матеріали також підтримуються цією концепцією шляхом використання природних субстратів, таких як міцелій (ниткоподібні тіла грибів), що складаються з соломи або плетеної тканини, а також з натурального дерева, не тільки як декоративні елементи, але і з структурним інтересом, наприклад, , які будуть використовуватися як ізоляція або упаковка.


Палітра природних кольорів
Кольорова тенденція NCS "One" - це не інтенсивні або темні кольори, це м'які тони природи. Наші переваги схиляються до світлих кольорів і бажано пов'язані з нашим природним середовищем. Ця палітра спокійна і нейтральна, зі схожістю в чорноті та кольоровості. У свою чергу, зеленувато-синій колір (NCS S 2020-B30G) відзначає невеликий контраст, і навіть при цьому, дуже малий.


NCS Колір колірної тенденції 2022 One IdeColor
Кольори "Один"


На цьому етапі і паралельно ви повинні знати, як це працює в системі NCS, щоб отримати максимальну віддачу від комбінаторної роботи з кольором.

текст взят  с сайта https://www.idecolor.com/