Такі будівельні матеріали, як бетон, цегла, натуральний камінь або граніт хоч і є досить міцними, однак від проникнення вологи, зараження грибком або утворення висолів на поверхні все ж не застраховані. Всі ці фактори негативно позначаються не тільки на зовнішньому вигляді, але і на структурі матеріалів, тому їх обробляють різними захисно-декоративними складами.

Одним з найбільш популярних подібних складів є лак для каменю, купити який пропонує в широкому асортименті досить відомий бренд інтернет - магазину unisil.

Органоразбавімий лак для каменю, виготовлений на основі акрилової, після нанесення утворює міцне напівматове захисно-декоративне покриття. У складі даного засобу присутній акрілатний сполучний компонент, віск, фільтри проти впливу ультрафіолету і всілякі, функціональні добавки. Це відмінний варіант для лакування цегельного, бетонного або оштукатуреного підстави, штучного і природного каменю, інших мінеральних матеріалів. Можна наносити лак на шліфовану і термооброблену поверхню.

Лак ідеально підійде для зовнішньої обробки тротуарної плитки, елементів фасаду, тераси з каменю, різних огорож і т.д. Можливо також застосування даного складу для внутрішнього оформлення інтер'єрів, оскільки лак не токсичний, не виділяє шкідливих речовин і не шкодить здоров'ю людини. За допомогою лаку можна створювати поверхню у вигляді мокрого каменю. Не слід наносити лак на глазуровану або поліровану поверхню, на облицювальну цеглу або бетон, який має проблеми з висолами, на фасади з порушеною гідроізоляцією між стіновий панеллю і фундаментом.

особливості нанесення
Перед нанесенням лаку слід перевірити підставу на міцність, видалити масляні і жирові плями, висоли, залишки розчину і інші забруднення, які можуть перешкоджати якісному зчепленню або зовсім проявитися на готовому лакованому покритті.
При наявності старих, раніше нанесених і відшаровуються матеріалів, видалити їх, зашліфувати дрібнозернистим наждачним папером і промити водою. Ділянки, уражені грибком і цвіллю, також повинні бути зачищені і оброблені спеціальним антисептичним засобом.
В процесі лакування слід не допускати прямого впливу сонячних променів і протягів. При обробці температура повітря і оброблюваного матеріалу повинна бути не менше + 10 ° С, при вологості не більше 80%.
Наносити лак потрібно пензлем в 2-3 шари. Остаточна зносостійкість поверхні купується через 4 тижні.