Лак для каменю Fasad silicon з ефектом мокрого каменю 0.7 кг
Лак для каменю Fasad silicon з ефектом мокрого каменю 0.7 кг
-17%

Лак для каменю Fasad silicon з ефектом мокрого каменю 0.7 кг

Артикул:50204258
Бренд:Unisil
До порівняння
У обране
Кремнійорганічний фасадний лак "Fasade silicon" UniSil, глибокого проникнення. Зміцнює і відновлює мінеральні поверхні. Захист мінеральних поверхонь 20 років!
Вид робіт:Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт
Тип поверхні:цегляні поверхні, камінь, газобетон, тротуарна плитка, піщаник, граніт, бетон, шлакоблок, штукатурка, пінобетон
Вага:0.7 кг
Бренд:Unisil
В наявності
130 грн.157 грн.
Fasad Silicon
Информация о доставке
Киев
Способ доставки
Нова Пошта (предоплата)
Рассчитываем стоимость доставки...
Нова Пошта (Оплата при получении)
Рассчитываем стоимость доставки...
Описание
Характеристики
Отзывы
Документы

Перед нанесенням лаку для каменю не забудьте очистити повехность очищувачем Clean Up-1.

Фасадний лак для бетону і каменю"Fasade silicon" UniSilтм, Глибокого проникнення. Зміцнює і відновлює мінеральні поверхні.

Захист мінеральних поверхонь 10 років!

ПРИЗНАЧЕННЯ ФАСАДНОГО ЛАКУ

Даний фасадний лак ідеально підходить для захистутротуарної плитки,фасадів з цегли,бетонних підлог, А також надання поверхні нового виду.

Для гидрофобизирующей декоративно-захисної просочення мармуру, граніту, пісковику, черепиці, бетону, цегли, азбестоцементних плит і інших пористих будівельних матеріалів.

Рекомендується для гідрофобізації фасадів житлових будинків, промислових споруд, для збереження пам'яток архітектури. Можливе використання для виробів з дерева, не призначених для полірування.

Спосіб застосування ЛАКУ ДЛЯ КАМЕНЮ


приготування поверхні

Видалити пил, бруд, висоли, жирові і ін. Забруднення, знепилити. Поверхня перед нанесенням повинна бути сухою і чистою. Лак наносять пензлем, валиком, фарборозпилювачем, не залишаючи патьоків і крапель, забезпечуючи рівномірне всмоктування. Поверхня, що знаходиться в одній площині обробляють без перерви методом «мокре по мокрому». Перерва в роботі або закінчення обробки роблять на кордоні різних площин.

Як досягти мокрого ефекту?

Після висихання, для досягнення ефекту «мокрого каменю», рекомендується нанести ще 1-2 шари. Нанесення чергового шару проводять після повного висихання попереднього - не раніше ніж через 7 годин при температурі 20проС і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання лаку може змінитися.

Температура навколишнього повітря, лаку і поверхні повинна бути в межах від 0проЗ до +35проС, відносна вологість повітря не більше 80%.

Нанесення лаку при мінусовій температурі (до -10проС) можливо, але не рекомендується, так як навіть при відсутності льоду і інею на поверхні, в капілярів можлива наявність замерзлої вологи, яка не дозволить зробити качетственную просочення поверхні.

витрата:

на один шар від 90 г / м2.

Запобіжні заходи при поводженні з матеріалом:

Берегти від вогню! Вогненебезпечно! При проведенні фарбувальних робіт і після їх закінчення ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів.

Гарантійний термін зберігання матеріалу

- 3 роки від дати виготовлення.

Зберігати і транспортувати в щільно закритій тарі при температурі від -30проЗ до +40проС, оберігаючи від вологи і попадання прямих сонячних променів.


Характеристики
Вид робіт
призначення
Термін придатності
Витрата з фасування
Тип поверхні
Країна
Склад
Колір
Час висихання
Вага
Об`єм
Бренд
Тип
Відгуків ще немає — ваш може стати першим.
Всі відгуки 0
загальний рейтинг