Обратный звонок RedConnect

Очищувач фасаду Clean Up-1

Очищувач фасаду Clean Up-1
Очищувач фасаду Clean Up-1
Додати в обране
Додати до порівняння
Очищувач фасаду Clean Up-1
Виробник:
Unisil
Для очищення фасадів з цегли, натурального або штучного каменю, бетону і оштукатурених поверхонь від сольових відкладень (висолів) карбонатного і сульфатного походження, від атмосферних забруднень.
У наявності

Характеристики

 • Бренд
  Unisil
 • Об`єм
  500 мл, 2 л
Всі характеристики
Ціна
115 грн.
Об`єм
500 мл
2 л
У наявності
Замовлення по телефону+38 (067) 88-046-88

Покупці, які придбали Очищувач фасаду Clean Up-1, також купили

 • ПРИЗНАЧЕННЯ ЗАСОБА ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВИСОЛІВ:

  Засіб для видалення висолів на тротуарній плитці, натурального або штучного каменю,очищення бетону і оштукатурених поверхонь від сольових відкладень (висолів) карбонатного і сульфатного походження, від атмосферних забруднень, а також очищення фасадів.

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

  Як наносити засіб для очищення тротуарної плитки або як очистити бруківку?

  • При наявності на поверхні пухких сольових відкладень і забруднень рекомендується видалити їх механічним способом за допомогою щітки.
  • Нанести матеріал за допомогою малярської щітки, кисті або валика рівномірним шаром до припинення вбирання, не допускаючи патьоків і не залишаючи крапель.
  • Витримати 3-8 хвилин.
  • У разі вбирання матеріалу повторити обробку.
  • Видалити продукти реакції з поверхні вологою ганчіркою, мокрою щіткою, або струменем води під тиском.
  • При високій засоленості фасаду, обробку очищувачем необхідно повторити.

  Щоб захистити поверхню від впливу опадів і появи повторних висолів необхідно обробити поверхню фасаду гидрофобизатором «Aquaproof».

  Обробку гидрофобизатором проводити після висихання поверхні фасаду.

  Витрати засобу при одношаровому нанесенні становить 0,2-0,3 л/м2(Або 1 л засобу на 3-5м2). Наносити тільки на суху поверхню. Температура використання: від + 5 ° С до +35 ° С

  Увага: Не використовувати для очищення вапнякових, мармурових і металевих поверхонь. Можливо руйнування нестійких барвників. Рекомендується зробити пробне нанесення на невеликому непомітному ділянці поверхні або окремо взятому елементі, перевіривши відповідність зовнішнього вигляду очікуваного результату.

  Обережно. При попаданні в очі викликає подразнення. При попаданні на шкіру викликає слабке подразнення. Не допускається контакт зі шкірою та очима. Працювати необхідно в гумових рукавичках і окулярах захисних або щитках захисних лицьових. Після роботи ретельно вимити руки.

  Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. Зберігати і транспортувати при температурі від 0оС до +35оС, оберігаючи від попадання вологи і впливу прямих сонячних променів, подалі від опалювальних приладів, окремо від лугів. При заморожуванні і відтаванні засобів їх властивості зберігаються.

  Зберігати в місцях недоступних для дітей, окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей.

 • БрендUnisil
  Об`єм500 мл, 2 л
 • Завантаження данних...
 • Заключение МОЗЗаключение МОЗ
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)