Очищувач фасаду Clean Up-1

Очищувач фасаду Clean Up-1
Очищувач фасаду Clean Up-1
Add to favorites
Додати до порівняння
Очищувач фасаду Clean Up-1
Brand:
Unisil
Для очищення фасадів з цегли, натурального або штучного каменю, бетону і оштукатурених поверхонь від сольових відкладень (висолів) карбонатного і сульфатного походження, від атмосферних забруднень.
У наявності

Характеристики

 • Бренд
  Unisil
 • Об`єм
  500 мл, 2 л
Усі характеристики
Ціна
115 грн.
Объем
500 мл
2 л
У наявності
Order by phone+38 (067) 88-046-88

Покупці, які придбали Очищувач фасаду Clean Up-1, також купили

 • ПРИЗНАЧЕННЯ ЗАСОБИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВІСОЛОВ:

  Засіб для видалення висолів на тротуарної плитки, натурального або штучного каменю,очищення бетону і оштукатурених поверхонь від сольових відкладень (висолів) карбонатного і сульфатного походження, від атмосферних забруднень, а такожочищення фасадів.

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

  Як наносити засіб для очищення тротуарної плитки або як очистити бруківку?


  • При наявності на поверхні пухких сольових відкладень і забруднень рекомендується видалити їх механічним способом за допомогою щітки.
  • Нанести матеріал за допомогою малярської щітки, кисті або валика рівномірним шаром до припинення вбирання, не допускаючи патьоків і не залишаючи крапель.
  • Витримати 3-8 хвилин.
  • У разі вбирання матеріалу повторити обробку.
  • Видалити продукти реакції з поверхні вологою ганчіркою, мокрою щіткою, або струменем води під тиском.
  • При високій засоленості фасаду, обробку очищувачем необхідно повторити.

  Щоб захистити поверхню від впливу опадів і появи повторних висолів необхідно обробити поверхню фасаду гидрофобизатором «Aquaproof».

  Обробку гидрофобизатором проводити після висихання поверхні фасаду.

  Витрати засобу при одношаровому нанесенні становить 0,2-0,3 л /м2(Або 1 л засобу на 3-5м2). Наносити тільки на суху поверхню. Температура використання коштів - від + 5 ° С до +35 ° С

  Увага: Не використовувати для очищення вапнякових, мармурових і металевих поверхонь. Можливо руйнування нестійких барвників. Рекомендується зробити пробне нанесення на невеликому непомітному ділянці поверхні або окремо взятому елементі, перевіривши відповідність зовнішнього вигляду очікуваного результату.

  Можливо для конкретної поверхні більш підійде засіб для очищення фасаду «Unisil Clean Up-2» або «Unisil Clean Up-3». Після цього можна починати обробку всієї площі.

  Обережно. При попаданні в очі викликає роздратування. При попаданні на шкіру викликає слабке подразнення. Не допускається контакт кошти зі шкірою та очима. Працювати необхідно в гумових рукавичках і окулярах захисних або щитках захисних лицьових. Після роботи ретельно вимити руки.

  Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення. Зберігати і транспортувати при температурі від 0проЗ до +35проС, оберігаючи від попадання вологи і впливу прямих сонячних променів, подалі від опалювальних приладів, окремо від лугів. При заморожуванні і відтаванні засобів їх властивості зберігаються.

  Зберігати в місцях недоступних для дітей, окремо від харчових продуктів. Берегти від дітей.

 • БрендUnisil
  Об`єм500 мл, 2 л
 • Loading data...
 • Заключение МОЗЗаключение МОЗ
Close window
(Window will close in sec)