Обратный звонок RedConnect

Лак яхтний Unisil Yacht 5.00 0

Додати в обране
Додати до порівняння
Лак яхтний Unisil Yacht
Виробник:
Unisil
Для лакування дерев'яних поверхонь, що піддаються інтенсивним механічним впливам ззовні і всередині приміщень (човни, меблі та підлога). Може застосовуватися для виробів з металу.
У наявності

Характеристики

 • Вид робіт
  Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт
 • Призначення
  меблі, для дерева, універсальна
 • Ступінь блиску
  глянцевий, Шовковисто-матовий
 • Країна
  Україна
 • Термін придатності
  18 міс
 • Розчинник
  Уайт-спирит
 • Тип поверхні
  дерев'яна, раніше пофарбовані поверхні, двері, віконні рами, дерев'яні фасади, дерево, стільниця, Універсальна
Всі характеристики
Ціна
141 грн.
Ступінь блиску
глянцевий
Шовковисто-матовий
Об`єм
0.75 л
2.5 л
У наявності

от 4шт 490.5 грн.
от 12шт 436 грн.
Замовлення по телефону+38 (067) 88-046-88

Покупці, які придбали Лак яхтний Unisil Yacht, також купили

 • ПРИЗНАЧЕННЯ:

  Для лакування дерев'яних поверхонь, що піддаються інтенсивним механічним впливам зовні і всередині приміщень (човни, меблі та підлога). Може застосовуватися для виробів з металу. Лак швидковисихаючий - час сушки до ступеня III - 4 години. Після висихання утворюється міцно зчеплене з основою, атмосферостійке, тверде, еластичне, зносостійке, стійке до води і миючих засобів покриття. Містить компоненти, які уповільнюють старіння (жовтінню) деревини, що з'являється під впливом сонячного світла (УФ-випромінювання).

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

  Підготовка поверхні:

  Відшліфувати до однорідної гладкої поверхні, знепилити, заґрунтувати. Старі лакові покриття очистити від забруднених, непрозорих і слабо зчеплених шарів, зашліфувати, знепилити. Обов'язково провести контрольне лакування невеликої ділянки поверхні для визначення сумісності старого і нового покриття. Поверхня перед нанесенням повинна бути сухою і чистою.

  Підготовка лаку:

  Ретельно перемішати, уникаючи утворення бульбашок і при необхідності розбавити (рекомендується при нанесенні валиком) розчинником уайт-спіритом або сольвентом (рекомендується - торгової марки «Unisil»), але не більше 10% від маси. Для грунтування розбавити лак зазначеними розчинниками в співвідношенні 5 до 1.

  НАНЕСЕННЯ ПОКРИТТЯ:

  Поверхні, лакованні вперше необхідно заґрунтувати. Після висихання відшліфувати і видалити пил. Лак наносять в 2-3 тонких шару (для покриттів, які інтенсивно експлуатуються - в 3 шари). Грунтовку і лак наносити пензлем, велюровим валиком або фарборозпилювачем при температурі від + 10° С до + 30° С і відносній вологості повітря 40-75%. Не лакувати під прямими сонячними променями або в сиру погоду. Перед нанесенням наступного шару рекомендується відшліфувати поверхню дрібнозернистою шліфувальною папером і видалити пил. Шліфування і нанесення наступного шару допускається через 24 години після нанесення попереднього. Ходити по поверхні можна вже через добу після нанесення останнього шару, інтенсивно експлуатувати - через 5-7 доби. Зазначені терміни дійсні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. За інших умов час висихання може змінюватися.

  ВИТРАТИ:

  При нанесенні в один шар 10-12 м2/л. Витрата залежить від типу деревини та якості підготовки поверхні.

  ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

  Берегти від вогню! Вогненебезпечно! При проведенні робіт і після їх закінчення ретельно провітрити приміщення. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички. Закриту тару із залишками продукту утилізувати в організованих місцях збору побутових відходів. Берегти від дітей.

  ГАРАНТІЙНИЙ СТРОК ЗБЕРІГАННЯ

  - 18 місяців від дати виготовлення.

 • Вид робіт Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт
  Призначення меблі, для дерева, універсальна
  Ступінь блиску глянцевий, Шовковисто-матовий
  Країна Україна
  Термін придатності 18 міс
  Розчинник Уайт-спирит
  Тип поверхні дерев'яна, раніше пофарбовані поверхні, двері, віконні рами, дерев'яні фасади, дерево, стільниця, Універсальна
  Склад Алкидно уретанова
  Колір
  Прозорий
  Час висихання 4 г
  Вага 0.9 кг, 2.8 кг
  Об`єм 0.75 л, 2.5 л
  Бренд Unisil
  Тип лак
 • Завантаження данних...
 • Заключение МОЗЗаключение МОЗ
Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)