Обратный звонок RedConnect

Гідрофобізатор концентрат 1:10 Aquaproof Superconcentrate 2л 5.00 4

Артикул: 50303146
Гідрофобізатор концентрат 1:10 Aquaproof Superconcentrate 2л
Додати в обране
Додати до порівняння
Гідрофобізатор концентрат 1:10 Aquaproof Superconcentrate 2л
Виробник:
Unisil
Артикул: 50303146
Перед нанесенням гідрофобізатора не забудьте очистити повехность очищувачем Clean Up-1. Гідрофобізатор концентрований 2л на 20л води. 22л готового гідрофобізатора.
У наявності

Характеристики

 • GTIN
  4820204110949
 • Вид робіт
  Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт
 • Концентрація
  Супер концентрат 1:10
 • Витрата з фасування
  110 кв. м.
 • Тип поверхні
  тротуарна плитка, цегляні поверхні, камінь, газобетон, піщаник, граніт, бетон, шифер, шлакоблок, штукатурка, пінобетон, вапняк, гіпс
 • Склад
  силіконова
 • Термін придатності
  36 міс
Всі характеристики
Ціна
540 грн.
600 грн.
Економія
10%
або
60 грн.
У наявності

от 4шт 486 грн.
от 12шт 432 грн.
Замовлення по телефону+38 (067) 88-046-88

Покупці, які придбали Гідрофобізатор концентрат 1:10 Aquaproof Superconcentrate 2л, також купили

 • Перед нанесенням гідрофобізатора не забудьте очистити поверхню очищувачем Clean Up-1.

  Водовідштовхуючий кремнійорганічний засіб для мінеральних поверхонь "Aquaproof SUPERconcentrate" UniSilтм. Концентрований водний розчин метілсіліконат калію 1:10.

  Захист поверхні до 15 років!

  У оброблених гидрофобизатором "Aquaproof SUPERconcentrate" матеріалів знижується водопроникність і водопоглинення, підвищується морозостійкість і теплоізоляційні властивості, гідрофобізаторзапобігає розвитку цвілі і моху. У той же час матеріали зберігають свої природні властивості - пористість і паропроникність, тобто можуть «дихати».

  ПРИЗНАЧЕННЯ гідрофобізатора

  · Для поверхневої обробки

  цегли, бетону, газобетону, пінобетону, ракушняку, оштукатурених поверхонь, вапняку, асбоцементу, шиферу, черепиці, мармуру, гіпсових виробів і інших пористих матеріалів;

  · Для об'ємної обробки

  при приготування штукатурних, вапняних, цементних, бетонних розчинів.

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

  Для поверхневої гідрофобізації мінеральних поверхонь

  Готується робочий розчин з розрахунку 1 л "Aquaproof SUPERconcentrate" на 10 л води, в кількості, необхідній на 1-2 години роботи. Наноситься за допомогою кисті, валика або розпилювача на суху, очищену поверхню до припинення вбирання, не допускаючи патьоків і не залишаючи крапель. Не можна проводити роботи під час дощу, а також при температурі нижче + 5 ° С.

  Увага: Порушення технології приготування і використання робочого розчину, а також повторна обробка по висохлому шару може привести до появи білих висолів.

  Витрата залежить від пористості оброблюваного матеріалу і способу нанесення, і становить 0,2-0,4 л /м2робочого розчину (з 1 л засобу «Aquaproof SUPERconcentrate» готується 11л робочого розчину, якого достатньо для обробки 27,5-55 м2поверхні).

  Для об'ємної гідрофобізації бетону

  При приготуванні будівельних розчинів і бетону в готовий до застосування засіб вводиться разом з водою замішування в кількості 0,75 до 1,5% від ваги сполучного - цементу або вапна.

  Запобіжні заходи при поводженні з матеріалом:

  Засіб нетоксичний, Пожежовибухобезпечний, але володіє лужними властивостями. У концентрованому вигляді при попаданні на шкіру, слизові оболонки і в очі викликає хімічні опіки. Робочий розчин при попаданні на шкіру, слизові оболонки і в очі викликає роздратування. Не допускається контакт засобу зі шкірою, слизовими оболонками, вдихання аерозолю.

  Працювати необхідно в спецодязі, гумових рукавичках, захиснихокулярах або захисних лицьовихщитках. При нанесенні способом розпилення, напилення проводити з навітряного боку, для захисту органів дихання від аерозолю використовувати респіратор. Після роботи ретельно вимити руки.

  Зберігати і транспортувати в щільно закритій тарі при температурі від -15оЗ до +30оС, оберігаючи від вологи і попадання прямих сонячних променів, подалі від кислот.

 • GTIN 4820204110949
  Вид робіт Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт
  Концентрація Супер концентрат 1:10
  Витрата з фасування 110 кв. м.
  Тип поверхні тротуарна плитка, цегляні поверхні, камінь, газобетон, піщаник, граніт, бетон, шифер, шлакоблок, штукатурка, пінобетон, вапняк, гіпс
  Склад силіконова
  Термін придатності 36 міс
  Бренд Unisil
  Країна Україна
  Об`єм 2 л
  Колір
  Прозорий
  Призначення для цегли, для бетону, плитки, універсальна
 • Завантаження данних...
 • Паспорта качества Aquaproof Superconcentrate

Рекомендуємо переглянути

Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)