Обратный звонок RedConnect

Гідрофобізатор Aquaproof Concentrate 1: 3 5л 5.00 1

Артикул: 50303145
Додати в обране
Додати до порівняння
Гідрофобізатор Aquaproof Concentrate 1: 3 5л
Виробник:
Unisil
Артикул: 50303145
Концентрат гідрофобізатора 1/3. 5л на 15л води. 20л готового гідрофобізатора.
У наявності

Характеристики

 • GTIN
  4820204110932
 • Вид робіт
  Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт
 • Концентрація
  Концентрат 1: 3
 • Витрата з фасування
  100 кв. м.
 • Термін придатності
  12 міс
 • Бренд
  Unisil
 • Колір
  Прозорий
Всі характеристики
Ціна
567 грн.
У наявності

от 4шт 510.3 грн.
от 12шт 453.6 грн.
Замовлення по телефону+38 (067) 88-046-88

Покупці, які придбали Гідрофобізатор Aquaproof Concentrate 1: 3 5л, також купили

 • Водовідштовхуючийкремнійорганічний засіб для мінеральних поверхонь "Aquaproof concentrate" UniSilтм. Концентрований водний розчин метілсіліконат калію, 1: 3.

  Захист поверхні на 15 років!

  У оброблених засобом матеріалів знижується водопроникність і водопоглинення, підвищується морозостійкість і теплоізоляційні властивості, гідрофобізатору запобігає появі висолів і розвиток цвілі і моху. У той же час, матеріали зберігають свої природні властивості - пористість і паропроникність, тобто можуть «дихати».

  ПРИЗНАЧЕННЯ

  • Для поверхневої обробки

  цегли, бетону, пінобетону, ракушняку, оштукатурених поверхонь, вапняку, асбоцемента, шиферу, черепиці, мармуру, гіпсових виробів і інших пористих матеріалів;

  • Для об'ємної обробки

  при приготуванні штукатурних, вапняних, цементних, бетонних розчинів.

  ПІДГОТОВКА МАТЕРІАЛУ

  Для поверхневої обробки матеріалів

  Готується робочий розчин з розрахунку 1 л засобу на 3л води, в кількості, необхідній на 1-2 години роботи. Наноситься за допомогою кисті, валика або розпилювача на суху, очищену поверхню до припинення вбирання, не допускаючи патьоків і не залишаючи крапель. Не можна проводити роботи під час дощу, а також при температурі нижче + 5 ° С.

  Увага: Порушення технології приготування і використання робочого розчину, а також повторна обробка по висохлому шару може привести до появи білих висолів.

  витрата:

  залежить від пористості оброблюваного матеріалу і способу нанесення, і становить 0,2-0,4 л /м2 робочого розчину (з 1 л засобу «Aquaproof concentrate» готується 4л робочого розчину, якого достатньо для обробки 10-20 м2 поверхні).

  Для об'ємної обробки

  При приготуванні будівельних розчинів і бетону, засіб вводиться разом з водою замішування в кількості 0,25-0,5% від ваги сполучного - цементу або вапна.

  Запобіжні заходи при поводженні з матеріалом:

  Засіб нетоксичний, Пожежовибухобезпечний, але володіє лужними властивостями. У концентрованому вигляді при попаданні на шкіру, слизові оболонки і в очі викликає хімічні опіки. Робочий розчин при попаданні на шкіру, слизові оболонки і в очі викликає роздратування. Не допускається контакт засобу зі шкірою, слизовими оболонками, вдихання аерозолю.

  Працювати необхідно в спецодязі, гумових рукавичках, захиснихокулярах або захисних лицьовихщитках. При нанесенні способом розпилення, напиленняпроводити з навітряного боку, для захисту органів дихання від аерозолю використовувати респіратор. Після роботи ретельно вимити руки.

  Гарантійний термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення.

  Зберігати і транспортувати в щільно закритій тарі при температурі від -10оЗ до +30оС, оберігаючи від вологи і попадання прямих сонячних променів, подалі від кислот.

 • GTIN 4820204110932
  Вид робіт Для внутрішніх робіт, Для зовнішніх робіт
  Концентрація Концентрат 1: 3
  Витрата з фасування 100 кв. м.
  Термін придатності 12 міс
  Бренд Unisil
  Колір
  Прозорий
 • Завантаження данних...

Рекомендуємо переглянути

Закрити вікно
(Вікно закриється через сек.)