Емаль 3 в 1. Склад, переваги та особливості застосування.

Сама назва передбачає наявність у фарбі 3х компонентів:

антикорозійний грунт
атмосферостійка емаль
перетворювач іржі.
Емалі 3 в 1 виробляються за спеціальною технологією з використанням специфічного сировини, в результаті ми отримуємо унікальний продукт, який веде себе і як антикорозійна грунтовка і як фінішна емаль.

Що нам дасть таке об'єднання? Ви отримуєте все функціональні компоненти в одній упаковці, а значить істотно економите час, зусилля і гроші.

При фарбуванні металевих поверхонь більше немає необхідності попередньо позбавлятися від іржі (фарба лягати на залишковий шар іржі до 100 мкм) і грунтувати поверхню. Ви відразу наносите фінішне покриття.

В якості основи для емалей 3 в 1 використовуються високоякісні алкідно-уретанові лаки. Це гарантує підвищену міцність, стійкість до стирання, твердість і атмосферостійкість покриття. Емаль 3 в 1 швидковисихаюча. Другий і третій шари можна наносити вже через 6 годин, що дозволяє значно зменшити час робіт. Для порівняння при використанні класичних ЛФМ (ГФ 021 і емалі ПФ 115) час проведення малярних робіт складає близько 60 годин (грунтовка сохне 12 годин і 2 шари емалі - 48 годин) в той час як 2 шари емалі 3 в 1 висохнуть вже за 12 годин .

Таким чином, вибираючи між класичними ЛФМ і емаллю 3 в 1 ми рекомендуємо вибирати емаль 3 в 1. Вона зручніше в застосуванні, дозволяє значно знизити час виконання робіт, а також більш надійна і довговічна.